Oferta dla firm

kontakt przez

W odpowiedzi na potrzeby Klientów korporacja Radio Taxi „Dwójki” stworzyła specjalną ofertę dla firm. Realizujemy przewóz osób oraz inne usługi transportowe na najwyższym poziomie. Dysponujemy wieloma możliwościami w zakresie stosowania płatności bezgotówkowych.

Proponujemy Państwu współpracę na zasadach zawarcia umowy, płatności bezgotówkowe na podstawie faktury wystawianej raz w miesiącu z terminem płatności do 14 dni. Przejazdy taksówką odbywać się mogą z wykorzystaniem kart firmowych, voucherów bądź z potwierdzeniem na paragonie.

Poniżej prezentujemy aktualny cennik (ceny są cenami netto, do faktury należy doliczyć 8% VAT) z uwzględnieniem rabatów, jakie Państwu proponujemy.

taxi

Zachęcamy do negocjacji cen w przypadku kursów stałych powyżej 20 km oraz kursów poza granice miasta Krakowa (koszt kilometra może zostać obniżony nawet do 1,30 zł!)

SZCZEGÓŁY SYSTEMU PŁATNOŚCI BEZGOTÓWKOWYCH

 
Wprowadziliśmy do użytku elektroniczne karty firmowe.
 
Ze względu na okres wdrażania nowej formy płatności warunkiem koniecznym do dokonania płatności za pomocą karty firmowej jest zgłoszenie tego faktu przy telefonicznym zamówieniu taksówki.karta firmowa taxi
 
Karta firmowa działa w ten sposób, że płatności są rejestrowane na koncie danego użytkownika. Może ona zostać przypisana zarówno do danego pracownika, jak i do całego działu.
 
Korzystanie z karty jest bezpłatne, może być również stosowane wymiennie z innymi formami rozliczeń bezgotówkowych. Karta zostaje aktywowana po podpisaniu umowy.
 
Karty możecie Państwo otrzymać w dowolnej ilości. Karta kosztuje 4,00 PLN + VAT 23%.Wszystkie karty wydane do dnia 31 grudnia 2011 r. będą udostępniane bezpłatnie!

Posługiwanie się kartami niesie wiele korzyści:

  • na karcie można ustanowić limit kwotowy obowiązujący w całym okresie rozliczeniowym (miesiąc kalendarzowy);
  • można ustanowić jednorazowy limit transakcji (pasażer w razie konieczności dopłaca brakującą kwotę gotówką);
  • można określić termin ważności dla karty (do dnia);
Na skutek zagubienia lub kradzieży kartę można w każdej chwili, przez całą dobę telefonicznie zablokować poprzez naszą centralę telefoniczną pod numerami telefonicznymi: 196-22, 12 422-22-22 (konieczne dane przy blokowaniu karty: hasło, numer karty i nazwisko pracownika korzystającego z karty, o ile zostało zdefiniowane). Zablokowaną kartę można odblokować pisemnie (dopuszcza się formę elektroniczną – e-mail na adres [email protected] ).
 
Dzięki temu, że karcie można nadać termin ważności oraz limit środków, mogą z niej wygodnie korzystać nie tylko pracownicy, ale też kontrahenci czy goście danej firmy. Decydując się na taksówki korporacji Radio Taxi z Krakowa, mogą Państwo zapomnieć o płatnościach gotówkowych i korzystać z płatności kartą oraz bezpiecznego i taniego przewozu osób.
 
Karta jest prosta w użyciupo zakończeniu kursu pasażer podaje kartę kierowcy, który zbliżając ją do terminala wywołuje stosowną funkcję i wpisuje należną kwotę za przejazd, zgodną ze wskazaniem taksometru.
 
Na Państwa życzenie zestawienie wszystkich płatności kartami firmowymi może być udostępniane w formie elektronicznej pod wskazany adres e-mail (do 14-tego dnia po zakończeniu miesiąca, którego zestawienie dotyczy).
 
Karty firmowe do przewozów taxi gwarantują bezpieczne transakcje, gdyż opatrzone są podwójnym numerem – zewnętrznym oraz wewnętrznym, zapisanym w chipie.
talon przejazdowy taxiVouchery są dogodną formą płatności w przypadkach, gdy z taksówki korzystają osoby niebędące Państwa pracownikami, np. goście, klienci. Od Państwa zależy, kto i kiedy korzysta z przejazdu taksówką, okazując voucher. Żądaną ilość voucherów otrzymują Państwo bezpłatnie.
 
Wypełniony voucher, z takimi danymi jak data, cena usługi z taksometru oraz podpis pasażera, jest wręczany kierowcy taksówki po zakończonym kursie.
 
Na Państwa życzenie udostępnić możemy vouchery z zadeklarowaną wartością. Jest to wygodne, jeżeli chcą Państwo ponieść tylko część kosztów danego przejazdu. Jeżeli kwota kursu przewyższa wartość vouchera, pasażer dopłaca różnicę gotówką.
 
Przy tej formie rozliczeń zamawiając taksówkę, nie trzeba informować dyspozytora o sposobie płatności, wystarczy podać hasło identyfikujące firmę (widniejące na voucherze). Z tej formy płatności można także korzystać, zatrzymując taksówkę korporacji Radio Taxi w ruchu ulicznym lub też wsiadając na postoju.
paragonPotwierdzenie odbycia kursu bezgotówkowego poprzez złożenie podpisu pasażera na paragonie jest bardzo wygodną formą w sytuacjach, gdy z przejazdu korzystają osoby, z którymi nie macie Państwo kontaktu osobistego, nie ma możliwości przekazania karty firmowej bądź vouchera.
Po odbytym kursie pasażer potwierdza swym podpisem wykonanie usługi.
 
Ta forma rozliczeń wymaga złożenia zamówienia w formie telefonicznej.
Zależnie od przyjętej formy rozliczeń do zbiorczej faktury dołączamy zestawienia płatności (dotyczy kart firmowych), wykorzystane vouchery, kopie paragonów z podpisem pasażerów. Mogą Państwo korzystać z wszystkich form rozliczeń bądź tylko z wybranych.
 
Na wszystkie ewentualne pytania odpowiedzą pracownicy biura.
 
Zapraszamy do korzystania z usług Radio Taxi Dwójki 196-22 w Krakowie.
 
Kontakt:
tel. 12 413-11-34 (dni powszednie w godzinach od 7:00 do 15:00)