GB
tanie taxi Kraków
Telefon

Jak zamówić taksówkę?

Zadzwoń na jeden z naszych numerów i podaj adres. Sprawdź sam!Tanie taxi w Krakowie

Radio Taxi „DWÓJKI” to korporacja taksówkarska zajmująca się przewozem osób. Oferujemy tanie i bezpieczne przewozy taxi w Krakowie i okolicach – dla firm i Klientów indywidualnych.

W naszych taksówkach można płacić również kartami płatniczymi i kredytowymi. W zależności od potrzeb naszych Klientów zapewniamy samochody z klimatyzacją, taksówki dla niepalących oraz bagażówki i zakupy na telefon. Wszystkie usługi realizujemy z pełnym profesjonalizmem.

Poszukującym taniego taxi w Krakowie polecamy nasze usługi oraz zapraszamy do zapoznania się z ofertą Radio Taxi „DWÓJKI”.

Zamów u nas bezpieczną taksówkę! Informujemy, że nie rezerwujemy taksówek w noc sylwestrową. W okresie od godziny 18:00 dnia 31.12.2016 do godziny 6:00 dnia 01.01.2017 nie udzielamy rabatów na przejazd taksówką.Informujemy że na przejazdy naszymi taksówkami udzielamy rabatu 10% przez całą dobę. Tanie kursy tylko w Radio Taxi „DWÓJKI”!Ze względu na pełne bezpieczeństwo naszych Klientów samochody Radio Taxi „DWÓJKI”, jako pierwsza korporacja taksówkarska w Krakowie, są chronione przez Agencję Ochrony Osób i Mienia JUSTUS.
 
Agenci ochrony dbają o to, by kierowcom i pasażerom naszych taksówek podróż przebiegała w komforcie i bez stresu o własne bezpieczeństwo.
 

więcej
Partnerzy: Plus
Zrzeszenie Transportu Prywatnego

ul. Stefana Bobrowskiego 15/43
31-552 Kraków